Jak zwrócić uwagę mężczyzny? Podpowiadamy sprawdzone triki

Tylko w filmach udaje się skromnym i nieśmiałym kobietom zwrócić na siebie uwagę wymarzonego mężczyzny. W rzeczywistości, jeśli kobieta nie wie, jak zwrócić uwagę mężczyzny, niewykluczone, że będzie czekała w nieskończoność, aż on zrobi pierwszy krok.

jak zwrócić uwagę mężczyzny

Mężczyźni są wzrokowcami, nie ma więc co ukrywać, że ich uwagę przyciągniemy swoim wyglądem. Podczas przeprowadzanych sondaży największy procent mężczyzn przyznaje, że zwraca uwagę na pupę, piersi, włosy i uśmiech. Dlaczego? 

  • uśmiech – ma magnetyzującą moc zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Nie od dziś wiadomo, że uśmiech zaraża i jeśli ktoś uśmiecha się do nas, automatycznie odwdzięczamy się tym samym. Szczery, serdeczny uśmiech to również oznaka sympatii i zainteresowania. Ponadto, zdrowy, nieskazitelny uśmiech to również informacja, że kobieta dba o swój wygląd i zdrowie. Również kolor szminki lub jej brak, nie jest bez znaczenia. Jak wiadomo soczysta czerwień na ustach kobiety świadczy o jej pewności siebie i seksapilu.  
  • włosy – dla mężczyzn znaczenie ma nie tylko fryzura i już dawno został obalony stereotyp, że facetom podobają się wyłącznie długie włosy. Znaczenie tu bardziej ma ich ogólny wygląd, zapach, czy chociażby to, ile gracji kobieta wkłada w poprawianie ich czy zaczesywanie dłonią.  
  • pośladki – zgrabna, jędrna pupa przyciąga uwagę i nie ma tu znaczenia, czy jest uwydatniania opiętą sukienką czy idealnie skrojonymi jeansami. Nawet kilka minut ćwiczeń dziennie, takich jak przysiady, pomagają ujędrnić i uwydatnić pośladki.  
  • piersi – kobiety doskonale o tym wiedzą, że im większy biust tym ciężej zachować jego jędrność. Mężczyźni nie do końca zdają sobie z tego sprawę, oczekując od nas dużego i jednocześnie jędrnego biustu, choć tak naprawdę już po urodzeniu pierwszego dziecka skóra w jego okolicach pozostawia wiele do życzenia. To nie oznacza jednak, że nie możemy się dobrze prezentować. Odpowiednio dobrany biustonosz, subtelny, ale nieprzesadzony dekolt, a nawet odpowiednia biżuteria potrafią wzbudzić zainteresowanie mężczyzny.  

Jak poprawić jędrność biustu? 

Jak zawsze największą skuteczność ma profilaktyka. W myśl zasady, lepiej zapobiegać niż leczyć, warto zadbać o piersi, zanim jeszcze zaczniemy dostrzegać mankamenty. Np. by uniknąć rozstępów po okresie laktacji, warto już w ciąży stosować odpowiednie kosmetyki i wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, takie jak chociażby masaż, który doskonale sprawdza się nie tylko w okresie ciąży.  

Jak masować piersi? 

Przede wszystkim zauważyć należy, że odpowiednio wykonany masaż, wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd i kondycję skóry, ale również na zdrowie. Należy jednak dowiedzieć się najpierw, jak masować piersi, by masaż mógł właściwie pełnić swoją funkcję. 

Zacznijmy od tego, że masaż to nic innego, jak stymulacja tkanek oraz układu limfatycznego oraz reakcji hormonalnych. To również metoda samobadania, tak bardzo ważna w profilaktyce raka piersi.  

Najprostszy i najwygodniejszy dla kobiety jest masaż kolistych ruchów. Przygotowując się do niego należy umieścić jedną rękę z tyłu głowy, wówczas, skóra stanie się bardziej napięta. Do masażu należy użyć trzech pierwszych palców przeciwnej dłoni. Pamiętajmy, że zbyt delikatny masaż nie spełni swojej funkcji, zaś zbyt intensywny może uszkodzić struktury naczynek krwionośnych. Okrężnymi ruchami należy przemieszczać się od obojczyka w kierunku górnej części brzucha, a następnie w kierunku pachy. Masaż jednej piersi powinien trwać ok. 2-3 minuty. Najlepiej, jeśli zastosujemy odpowiedni krem do masażu, który ułatwi dłoniom poślizg, a jednocześnie nawilży i ujędrni masowaną skórę.  

W zwróceniu uwagi mężczyzny niezwykle ważne ważna jest pewność siebie i poczucie własnej wartości. Kobiecość i subtelność z domieszką kokieterii potrafią zdziałać cuda. Można to osiągnąć jedynie wówczas, gdy w pełni akceptujemy siebie i swoje ciało, a w tym pomóc może chociażby wyżej zaprezentowany masaż.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *