Zadbaj o swoje intymne piękno

Natura dała kobiecie najwspanialszy dar – tworzenia nowego życia. Jednak z tym pięknym darem przychodzi również wielka odpowiedzialność – dbać o swoje intymne piękno oraz kobiece przymioty i zachować w je w najlepszym zdrowiu. Lekarze specjaliści z Innova-Med oferują pełne wsparcie ginekologiczne, które pozwoli cieszyć się tym darem przez długie lata.

intymne piękno

Nasi ginekolodzy z centrum www.innova-med.pl wychodzą z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego podkreślają wszystkim swoim pacjentkom wielką rolę badań profilaktycznych. Tylko w ten sposób można wykryć nieprawidłowości, które w przyszłości mogłyby stać się poważnym problem, a nawet zagrożeniem dla życia, a także na czas wdrożyć skuteczną metodę leczenia. Nasze centrum oferuje badania profilaktyczne na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i przez profesjonalną kadrę medyczną.

W przypadku schorzeń ginekologicznych oferujemy szybką i skuteczną terapię. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w leczeniu takich chorób jak: endometrioza, zespół policystycznych jajników, choroby przenoszone drogą płciową, rak szyjki macicy i jajników oraz wielu wielu innych.

Specjalizujemy się w opiece nad przyszłymi mamami, dbając o zdrowie ich pociech od pierwszych dni ciąży. Razem z nimi przeżywamy pierwsze uderzenia serca, wykonujemy pierwsze „zdjęcia” dzięki zaawansowanej aparaturze do USG. Przede wszystkim jednak monitorujemy stan zdrowia nienarodzonych do czasu szczęśliwego rozwiązania.

Dla kobiet, które nie planują macierzyństwa, oferujemy różne metody antykoncepcji, dopasowane do ich ich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Innova-Med (www.innova-med.pl) wychodzi również na przeciw innym problemom kobiet z ich intymnością, oferując zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Nasze motto to: „Prawem każdej kobiety jest odczuwanie komfortu podczas współżycia”. Nie dotyczy to jedynie wyłącznie aspektu fizjologicznego, ale również kwestii komfortu i zadowolenia z wyglądu własnego ciała. Dla wielu kobiet to właśnie niezadowolenie z wyglądu swojej pochwy budzi wielki dyskomfort, co powoduje, że niesłusznie wycofują się one z życia seksualnego. Powodów powstania niedoskonałości w obrębie narządów intymnych jest wiele: skutek trudnych porodów, przechodzenia menopauzy, wrodzonego wyglądu pochwy. Wciąż temat ten pozostaje dla wielu kobiet bardzo wstydliwy i nie decydują się one, aby o tym problemie powiedzieć lekarzowi. Specjaliści z Innova-Med doskonale rozumieją, jak wiele trudności przysparza sama rozmowa, dlatego gwarantują już na wstępie pełne zrozumienie dla problemów swoich pacjentek oraz przyjazną i miłą atmosferę podczas wizyty. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie pomóc pacjentkom z różnymi deformacjami i sprawić, aby odzyskały radość z bycia kobietą.

Nasi specjaliści są dostępni w dogodnych dla pacjentów godzinach:

– od poniedziałku do piątku: od 8.00 do 20.00
– soboty: od 9.00 do 15.00

Wychodząc naprzeciw utrudnieniom związanych z pandemią koronawirusa, wprowadziliśmy – obok rejestracji telefonicznej – również możliwość umówienia się ze specjalistą za pośrednictwem naszej strony internetowej www.innova-med.pl

Innova-Med
Ksawerego Bronikowskiego 1/10a
02-796 Warszawa, Polska
tel. 699 712 502, tel. (22) 649 93 34
www.innova-med.pl

 

Materiał zewnętrzny

4 komentarze

  1. doskonale znam tę klinikę i jestem jej stałą pacjentką. polecam

  2. To rzeczywiście bardzo ważny temat, a o którym warto i trzeba mówić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *