12 kroków do pełni życia. Twój rok. Anna Lewandowska

Jedno usłyszane zdanie, może wpłynąć na nastrój reszty dnia. Jeden przeczytany cytat, może zmienić nastawienie i pchnąć do działania. Niejednokrotnie przekonałam się na własnej skórze, że powinniśmy otaczać się małymi, niepozornymi zapalnikami, które będą mimochodem wpływały pozytywnie nasze samopoczucie i zwiększały motywację do poprawy jakości życia. Takim zapalnikiem jest kalendarz 12 kroków do pełni życia. Twój rok. Anny Lewandowskiej.

12 kroków do pełni życia

Anię Lewandowską miałam przyjemność zobaczyć na żywo podczas tegorocznego festiwalu dla blogerów See Bloggers. Oczarowała mnie na wskroś i wiem, że nie tylko mnie. Po swojej prelekcji Ania wmieszała się w tłum blogerów i zachwycała swoją otwartością, dystansem do siebie, poczuciem humoru. Z kolei podczas wykładu dostrzec można było profesjonalizm, ogromną wiedzę i oddanie swojej pasji, a zarazem pracy.

Kiedy więc dowiedziałam się, że Anna Lewandowska wydała kalendarz okraszony poradami, przepisami, przemyśleniami i wyzwaniami, postanowiłam spędzić z nią najbliższy rok.

anna lewandowska

12 kroków do pełni życia

Nowy Rok dla każdego z nas jest czasem podsumowań i postanowień na najbliższe dwanaście miesięcy. Jak z tymi postanowieniami bywa, każdy z nas wie.

Moimi podstawowymi motorami napędzającymi do działania są: ambicja, chęć rozwoju, do tego dochodzi adrenalina, a wisienką na torcie i słowem kluczem jest: SAMOREALIZACJA. Nauczył mnie tego sport. – już na pierwszych stronach kalendarza przyznaje Ania.

Obawiałam się, że kalendarz będzie przesiąknięty wyzwaniami typu: 30 dni z przysiadami. Autorka subtelnie dawkuje zdrowe nawyki, zachęca do aktywności fizycznej, skupiając się głównie na sferze emocjonalnej.

Uczy uważności, akceptacji siebie, pokonywania złości, wdzięczności i radości życia. Pokazuje, że bycie mamą nie stawia przed nami, kobietami, barier ani żadnych ograniczeń. Wystarczy odpowiednia organizacja czasu i…

Z perspektywy czasu widzę, że my Mamy lubimy brać zbyt wiele na swoje barki, chcąc udowodnić wszystkim, że damy radę. To taka nasza kobieca skłonność. Jeśli zatem masz możliwość wesprzeć się kimś bliskim… Nie wstydź się prosić o pomoc!

… no właśnie! Czasami wystarczy umiejętność proszenia o pomoc i świadomość, że nie jest to oznaka słabości.

anna lewandowska książka

W kalendarzu nie zabrakło przepisów na zdrowe przekąski i ćwiczeń na brzuch czy kręgosłup. Całość wypełniona jest pięknymi zdjęciami Ani w cudownych sceneriach przepełnionymi jej serdecznym, dziewczęcym uśmiechem.

Cały kalendarz 12 kroków do pełni życia. Twój rok. Anny Lewandowskiej. utrzymany jest w bardzo pozytywnym klimacie, uczy jak zwiększać poziom energii każdego dnia, daje pełną motywację, pozytywne nastawienie i optymizm na każdy dzień. Ale to od nas tylko zależy jak wypełnimy pozostałe strony kalendarza.

kalendarz anna lewandowska

kalendarz anny lewandowskiej

3 komentarze

  1. Mam już go. Mimo, że nie mogę jeszcze w pełni korzystać, bo jest na przyszły rok. Ale zdjęcia są rzeczywiście piękne. A sam kalendarz- poręczny i wygodny.

  2. jezu, zobacz jak zleciał ten rok. nie mogę w to uwierzyć.

    1. Author

      właśnie zdałam sobie sprawę, że masz rację 🙁
      to był straszny rok, wyjątkowo straszny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *