Uzdrowisko Rabka maska wyszczuplająca

Każda z nas pragnie nie tylko pięknego i zadbanego ciała, ale również pragnie jego idealnych kształtów. Jesteśmy w stanie wiele poświęcić i jesteśmy gotowe na każde wyzwanie byle tylko osiągnąć idealną figurę, byle tylko zdobyć upragnione wcięcie w talii, czy kilka centymetrów zgubić tu i ówdzie.

DSC_0636 Skoro tak, to podejmujemy różnorodne działania. Odchudzamy się, żeby, chociaż kilka kilogramów spadło z naszej wagi. Dbamy o zachowanie i utrzymanie diety, po to chociażby żeby utrzymać efekt odchudzania i nie stracić uzyskanego efektu. Stosujemy mordercze ćwiczenia i przechodzimy mordercze treningi, bo chcemy wyglądać pięknie, chcemy wyglądać estetycznie, zgrabnie, zdrowo, fit.

Na szczęście, w tej trudnej walce o piękno, mamy nowego sprzymierzeńca. To maska wyszczuplająca, którą można kupić w sklepie internetowym uzdrowisko – rabka. Maska wyszczuplająca działa na całe ciało. Pomaga nam w zmaganiach o kształty, o zgrabność i piękny oraz młody wygląd.

DSC_0615

Maska została stworzona na bazie naturalnej glinki kaolinowej. Jest to najbardziej delikatna z dostępnych glinek. Jej działanie w masce wzmocnione jest natomiast przez zastosowane i dodane do niej składniki bioaktywne. Sama glinka natomiast odznacza się bardzo delikatną, jedwabistą, czy aksamitną konsystencją, która powoduje, że bardzo przyjemnie i chętnie się jej dotyka, chętnie się ją bierze do rąk i chętnie się z niej korzysta.

Maska wyszczuplająca nadaje się dla każdego rodzaju cery, ale szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku skóry delikatnej, suchej, wrażliwej. To również preparat przeznaczony dla skóry, która jest skłonna do podrażnień, jest szara i wydaje się być zmęczona. Jednocześnie, każdy, kto się odchudza, a przy tej okazji walczy również z cellulitem, także będzie bardzo zadowolony z działania maski i z efektów, jakie przynosi.

DSC_0616

Maska została wyposażona w specjalny kompleks wyszczuplający. Jego zadaniem jest redukcja nadmiaru tłuszczu w tkance na wybranych partiach ciała. Szczególnie oddziałuje ona na brzuch i uda. Są to jednocześnie miejsca, które są szczególnie narażone na działanie i gromadzenie się tłuszczu i powstawanie cellulitu.

Jednocześnie maska posiada bardzo specyficzne zdolności napinania skóry. Dzięki temu powoduje, że jest ona znacznie jędrniejsza i pełniejsza. Jednakże, ma to ogromne znaczenie podczas odchudzania, ponieważ, powodując napięcie skóry zapobiega efektom wiotkiej skóry, które pojawiają się bardzo często podczas odchudzania i gubienia nadmiernych kilogramów, na których jednak skóra już zdążyła się rozciągnąć.

DSC_0628

Dodatkowo, do właściwości maski można doliczyć również jej działanie oczyszczające z drobnych zanieczyszczeń i wpływające na redukcję sebum w skórze. Jednocześnie maska ma również właściwości łagodzenia podrażnień i przyspiesza gojenie się skóry.

Po zastosowaniu maski skóra jest nawilżona, gładka, delikatna, aksamitna, świeża, odżywiona.

Do tego, maska pachnie delikatnie trawą cytrynową, a zapach ten przez długi czas utrzymuje się na skórze dodając energii jednocześnie odprężając i ożywiając na cały dzień.

Jeden komentarz

  1. A gdzie można kupić taką maskę? Nie słyszałam nigdy o niej, a wygląda zachęcająco 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *