Wyszczuplający mus do ciała Bielenda

Około 60% kobiet mówi, że cierpi na stany przewlekłe spowodowane stresem jaki mają na porządku dziennym. Bóle pleców, szyi czy głowy stały się niemalże normalnym zjawiskiem, który występuję do kilku razy w miesiąc , a nawet tygodniu. Świadomość nas – kobiet, na temat stanu swojego zdrowia jest naprawdę duża i coraz więcej zwraca się profilaktycznie w kierunku SPA.

Podatne na stres kobiety, to przede wszystkim zadbane kobiety. Nie wszystkie jednak po kilku dniach z bólami głowy zasięgają opinii specjalisty, bo najzwyczajniej nie mają czasu. Nie mają czasu zadbać o siebie i swój organizm w należyty sposób.

Na naszym rynku istnieją jednak kosmetyki do użytku domowego, które idealnie sprawdzą się u tych pań, które wolą i uwielbiają zadbać o swoje ciało same. Na opakowaniu wyszczuplającego musu do ciała , firmy BIELENDA – możemy wyczytać “wyszczuplający mus do ciała wykorzystuje aktywne właściwości roślin Polinezji- aktywnie nawilża, regeneruję i ujędrnia skórę. Ciało odzyskuję miękkość, gładkość i sprężystość.”

Chęć zrobienia czegoś dla siebie okazała się tak silna , że mus trafił do mojej kosmetyczki bardzo szybko. Efekt?

bielenda kosmetyki

 

Mus ma cudowny orzeźwiający zapach , który na długo pozostaje na naszej skórze i pełni funkcję nawilżającą oraz ma czynniki wyszczuplające. Bardzo gładko rozprowadza się go po skórze i szybko się wchłania. Bardzo ważnym dla mnie punktem jest to, że jego konsystencja nie jest lepka. Dlaczego? Ponieważ po wchłonięciu się kosmetyku nie odczuwa się dyskomfortu przy ubieraniu odzieży. Jego wydajność jest naprawdę duża ponieważ wystarczy lekko zwilżyć nim dłoń, co wystarcza na rozprowadzenie po sporym fragmencie naszego ciała.

 

kosmetyki wyszczuplające

Dużym plusem kosmetyku jest dodatek alg, który wpływa rozluźniająco i chłodząco na nasze ciało. Myślę, że idealnie sprawdziłby się w stosowaniu go w gorących dniach przed samym snem. Wtedy odprężenie jest nie tylko fizyczne, ale i psychiczne.

Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa i skłonna do przesuszeń warto używać musu dwa razy dziennie, ponieważ idealnie nawilża ciało i daje długotrwały efekt, który jest zauważalny i namacalny. Skóra staję się miękka i delikatna w dotyku, zupełnie jak po wyjściu z zabiegów w profesjonalnym SPA. 

 

kosmetyki wyszczuplające

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *