EPOCH GLACIAL MARINE MUD. Zalety maseczki z morskiego mułu polodowcowego

Chodzisz regularnie do salonów kosmetycznych czy SPA, by poddać swoje ciało profesjonalnym zabiegom? Czy potrafisz dostrzec i zrozumieć potrzeby swojej skóry i odpowiedzieć na nie odpowiednią pielęgnacją? Pamiętasz o regularności takich zabiegów? Masz na nie czas i pieniądze? Ja też nie. Dlatego sięgnęłam po EPOCH GLACIAL MARINE MUD. A teraz sprawdź dlaczego?

EPOCH GLACIAL MARINE MUD

Skąd pomysł na wykorzystanie mułu polodowcowego w kosmetyce? Otóż, legendy głoszą, że Indianie z północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku próbowali wyrabiać ceramikę z tejże glinki. Niestety okazało się, że jest ona zbyt miałka i delikatna. Zauważono jednak, że ich dłonie stały się zdecydowanie gładsze i bardziej miękkie. Szybko zrozumiano, że to właśnie morski muł polodowcowy zapewnia te niebywałe efekty.

Ametykańska firma produkująca profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji ciała postanowiła wykorzystać niedoceniany dotąd potencjał surowca i sukcesywnie podbija kolejne rynki, w tym także polski. Bowiem od niedawna maseczka (jak i inne produkty tejże marki) jest dostępna również w Polsce.

Maseczka Epoch Glacial Marine Mud powstała na bazie glinki pochodzącej z ujścia dawnej rzeki polodowcowej (Maris limus), która wykazuje niezwykłe właściwości pochłaniające, usuwając zanieczyszczenia (nieczystości, obumarłe komórki naskórka, nadmiar tłuszczu), nie pozbawiając przy tym skóry jakże istotnej wody.

maseczka z mułu polodowcowego

Zalety maseczki z morskiego mułu polodowcowego

Epoch Glacial Marine Mud skutecznie eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Ponadto dzięki zawartym w niej trzydziestu korzystnych minerałów dogłębnie odżywia skórę. Wśród wspomnianych minerałów znajduje się cynk i morskie składniki roślinne. 

Maseczka Glacial Marine Mud w swoim składzie zawiera między innymi:

miedź, która wzmacnia skórę oraz poprawia jej odporność na czynniki mechaniczne,

• cynk, który reguluje produkcję tłuszczu, a także wspomaga proces regeneracji uszkodzonych tkanek skóry,

magnez, odgrywający istotną rolę w cyklu produkcji energii komórkowej,

srebro wspomagające system ochronny skóry, a także zabezpieczające ją przed działaniem zarazków i drobnoustrojów.

epoch

Epoch® Glacial Marine Mud® to produkt, który błyskawicznie zdobył moje serce. Zapewnia efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Choć to dopiero regularne stosowanie zapewnia skórze profesjonalną odnowę i kompleksową pielęgnację.

Maseczka jest bezwonna, ma wodnistą konsystencję, jest bardzo wydajna. Wystarczy niewielką jej ilość rozporowadzić na twarzy omijając okolice oczu i ust, i pozostawić na 15-20 minut, dopóki nie nabierze jestego koloru, a jej konsystencja nie zmieni się na wyschniętą błotną warstwę. Następnie należy ją dokładnie zmyć ciepłą wodą. Maseczka moze być stosowana również na inne partie ciała.

Maseczkę można nabyć na oficjalnej stronie producenta TUTAJ, a wpisując kod rabatowy BEAUTY można uzyskać 10% zniżki!

Polub i udostępnij:
26

4 Replies to “EPOCH GLACIAL MARINE MUD. Zalety maseczki z morskiego mułu polodowcowego

  1. mam ten produkt i jak nakładam na twarz to aż mi wypala, ale to ponoć dobrze, bo skóra się oczyszcza ze wszystkich zanieczyszczeń. chwilę “pracowałam” w nu skin ,ale jednak to nie dla mnie . wolę iść do normalnej pracy i chwilę odpocząć od dziecka. niestety nie odpowiadało mi siedzenie kilka godzin przed kompem i szukanie potencjalnych dziewczyn, bo mi fb blokowało przez to 😛 , ale niektóre produkty mają fajne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *