INVEO Ultimate Cosmetics. Natychmiastowy zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy to związek chemiczny, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Z czasem jednak, podobnie jak w przypadku kolagenu, jego ilość się zmniejsza. Kwas hialuronowy (i znów podobnie jak kolagen) odpowiada za nawilżenie oraz sprężystość i elastyczność skóry. Spadek ilości kwasu hialuronowego w organizmie powoduje powstawanie zmarszczek i wiotczenie skóry. I tu z pomocą przychodzi INVEO Ultimate Cosmetics. Natychmiastowy zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym. 

INVEO Ultimate Cosmetics

Zmarszczki, zwiotczała skóra wokół oczu, worki czy cienie pod oczami. Wszystko to sprawia, że twarz automatycznie wygląda starzej, posępniej. Wyglądamy na przemęczone, może nawet chore. Skóra w okolicach oczu jest niezwykle delikatna i wymaga niebywałej staranności i ostrożności podczas pielęgnacji. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na niewiadomego pochodzenia kosmetyki czy zabiegi w miejscach, które nie cieszą się zbyt pochlebnymi rekomendacjami.

INVEO Ultimate Cosmetics

Marka INVEO Ultimate Cosmetics stworzyła natychmiastowy zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym, który możemy wykonać same bez wychodzenia z domu. Marka połączyła wygodę, bezpieczeństwo i wysoką skuteczność, i tak powstał produkt Hyaluron Shot, który zawiera ponad 1000 mikroigieł kwasu hialuronowego na każdym plasterku, mimo to samodzielnie przeprowadziłam zabieg w domu i nie zamierzam poprzestać na jednym.

Małe, niepozorne plasterki znajdujące się w zestawie Hyaluron Shot zapewniają natychmiastowe odmładzanie przy zastosowaniu kwasu hialuronowego. Mikroigły, znajdujące się na plastrach po zetknięciu ze skórą wnikają w warstwy skóry, stopniowo się rozpuszczają i dostarczają jej cennych składników. Choć na opakowaniu jest napisane, by plastrów nie dociskać, musiałam zrobić po swojemu. Lekko uciskając plaster czułam na skórze ukłucia. Gdy powtórzyłam uciskanie tuż przed zdjęciem plastrów, nie czułam już malutkich igiełek, co potwierdza, że igiełki uległy rozpuszczeniu.

hyaluron shot

Plastry Hyaluron Shot – aplikacja

Aplikacja plastrów jest niezwykle prosta. Wystarczy wyjąc je z saszetki, usunąć folię zabezpieczającą i sugerując się kształtem plastrów odpowiednio je nakleić na czystą, suchą i pozbawioną makijażu skórę w okolicach oczu. Są przezroczyste i nie utrudniają codziennych czynności. Plastry pozostawiamy na 2-3 godziny. Po usunięciu plastrów wystarczy nałożyć na skórę krem lub serum od oczy.

Plastry są jednorazowego użytku, a więc po zdjęciu nie nadają się do ponownego użycia, należy je wyrzucić.

Działają natychmiastowo, warto więc wykonać taki zabieg przed ważną okazją, imprezą lub wyjściem. Skóra widocznie jest wygładzona i naciągnięta. Worki pod oczami niemalże całkowicie wyeliminowane.

Jeśli wierzyć informacjom zawartym na ulotce, długofalowe efekty gładkiej i odmłodzonej skóry są możliwe w przypadku regularnego stosowania plastrów dwa razy w tygodniu przez co najmniej pięć tygodni.

hialuronowy zastrzyk

Plastry Hyaluron Shot – efekty

Wysoka skuteczność plastrów jest potwierdzona badaniami lekarskimi oraz wywiadami przeprowadzonymi wśród osób testujących. Z pełnym przekonaniem można zatem powiedzieć, że plastry Hyaluron Shot redukują widoczność zmarszczek w okolicach oczu, rozjaśnia cienie i zmniejsza opuchnięcia pod oczami, poprawia nawilżenie skóry, daje uczucie ujędrnienia i wygładzenia skóry w okolicach oczu.

Plastry Hyaluron Shot mają zastosowanie zarówno doraźnie, jak i długofalowe. Tego drugiego nie mogę jeszcze ocenić, ale patrząc na efekty jednorazowego zabiegu jestem pełna przekonania, że efekty naprawdę są spektakularne.

plastry Hyaluron Shot

kwas hialuronowy

kwas hialuronowy na zmarszczki

2 komentarze

  1. Po całym tygodniu pracy, te plastry to dla mnie będzie zbawienie na weekend! Z niecierpliwością kupię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *