Miesięczny program aplikacyjny przeciw wypadaniu włosów TRYCHOXIN

Każda z nas marzy o zdrowych i lśniących włosach, ale nie ma się co oszukiwać, nawet najmodniejsza fryzura, nietuzinkowy kolor czy najlepsze kosmetyki do pielęgnacji nie zdziałają cudów jeśli mamy garstkę włosów, która z każdym dniem się pomniejsza. I tu, chyba pierwszy raz przyznam, że w takich sytuacjach kręcone włosy sprawdzają się znacznie lepiej. Nawet jeśli jest ich niewiele, skręt dodaje objętości i zawsze ta fryzura wygląda o niebo lepiej niż cienkie, przerzedzone proste włosy. Zamiast jednak tracić czas na rozważania lepiej sięgnąć po miesięczny program aplikacyjny przeciw wypadaniu włosów TRYCHOXIN.

miesięczny program aplikacyjny przeciw wypadaniu włosów TRYCHOXIN

Miesięczny program aplikacyjny przeciw wypadaniu włosów TRYCHOXIN

Jest to profesjonalne narzędzie zwalczające nadmierne wypadanie włosów oraz wspomagające ich odrost. Terapia trwa 4 tygodnie i jest na tyle prosta, że można ją wykonywać samodzielnie.

W opakowaniu znajduje się 12 ampułek. Każda z nich ma wyznaczoną miarkę określającą dzienną dawkę, bowiem jedna ampułka wystarcza na dwie aplikacje. Każda ampułka zawiera atomizer, dzięki czemu aplikacja jest prosta i wygodna. Dodatkowym atutem jest fakt, że preparat można stosować na suchych włosach, nie jest więc konieczne codzienne mycie głowy.

Preparat ma wodnistą konsystencje, szybko się wchłania w skórę głowy i przyjemnie pachnie. Nie pozostawia na włosach żadnych śladów. Zapach kojarzy mi się z serią kosmetyków dla niemowląt, nie utrzymuje się jednak długo na włosach, nie trzeba się więc obawiać, że ktoś w ciągu dnia wyczuje od nas oliwkę dla dzieci. Szybki zabieg można wykonać zarówno w dzień jak i na noc. Połową ampułki należy spryskać skórę głowy, odgarniając włosy w miejscu aplikacji, następnie przez ok 2 minuty należy wmasować preparat w skórę głowy. Nie należy go spłukiwać, ani myć głowy przez ok 2-3 godziny po zastosowaniu.

trychoxinOpakowanie w prosty sposób objaśnia stosowanie produktu. Kuracja podzielona jest na 4 tygodnie, a każdy tydzień zawiera 3 ampułki. Należy stosować je w odpowiedniej kolejności ponieważ kuracja podzielona jest na 3 fazy, każda faza ma inne działanie, a co za tym idzie ampułki zawierają inne składniki. Kurację wykonujemy według metody: 6 dni aplikacji i 1 dzień przerwy.

Zadaniem preparatu TRYCHOXIN jest zwalczenie problemu z nadmiernie wypadającymi włosami. Środek przeznaczony jest dla osób, które zaobserwowały w ostatnim czasie wzmożoną utratę włosów np. po ciąży czy inwazyjnych zabiegach chemicznych. Dzięki kuracji włosy stają się grubsze, silniejsze i zdrowsze. Ponadto już w trakcie kuracji można zaobserować pojawienie się mnóstwa baby hair.

Miesięczna kuracja z TRYCHOXINEM zaowocowała przyspieszeniem porostu włosów. Po jej zakończeniu i dokładnym zmierzeniu długości zaobserwowałam, że włosy urosły mi 2 cm, gdzie średnio rosną 1 cm miesięcznie. 

9 komentarzy

  1. Chyba będę musiała sięgnąć, bo na wiosnę zawsze tracę najwięcej włosów. Dzięki za polecenie czegoś sprawdzonego.

  2. Ja akurat skończyłam dobra kuracje innymi produktami ale widzę że te również zasługują na uwagę 🙂

  3. Moja ostatnia wizyta u fryzjera skończyła się zbyt drastycznym cięciem. Okazało się, że 1 cm według mnie to 10 cm według fryzjera. Ubolewam bardzo, bo teraz rok mi zajmie odzyskiwanie wcześniejszej długości, choć jeśli dzięki ampułkom mogłabym przyspieszyć ten proces, to chyba warto się skusić 🙂

  4. po ciąży włosy wyłażą mi garściami i nie mogę sobie z tym poradzić. Twój wpis poleciła jakaś dziewczyna w grupie włosowej na FB i cieszę się, że tu trafiłam. również mam kręcone włosy i dopiero od Ciebie dowiedziałąm się jak o nie odpowiednio zadbać, muszę jednak zacząć od powstyrzymania wypadania.

  5. Ja wypróbowałam jakiś czas temu rozsławioną wcierkę Banfi, ale w ogóle mi nie pomogła. Chyba powinnam sięgnąć po coś profesjonalniejszego. Dzieki za sugestie.

  6. Cienkie włosy to moja zmora. Zawsze wyglądają nieświeżo. Odkąd pamiętam, marzę aby zrobiły się gęste. Także, to coś ewidentnie dla mnie! Muszę spróbować!

  7. Całe życie mam cienkie i delikatne włosy. I zawsze marzę o objętości na głowie. Teraz po ciąży mam wrażenie, że jest ich o połowę mniej. I wypadają garściami. Te ampułki będą zbawienne! Muszę je jak najszybciej zacząć stosować.

  8. Ostatnio aby zrobić sobie efekt wow na głowie zdecydowałam się na trwałą. Efekt mnie rozczarował. Mam suche i bardzo zniszczone włosy. Kucyk wydaje się grubszy ale włosy są szorstkie, matowe i wypadają. Teraz je muszę obciąć. Liczę, że ten preparat wmocni i zagęści mi włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *