ReNu Hair Mask – maska do włosów zniszczonych

W jednym z wpisów opowiadałam wam o tym, jak będąc młodą dziewczyną poszukiwałam własnego stylu poddając swoje włosy zabiegom, które niesamowicie je niszczyły. Wspomniałam wtedy, że młodość rządzi się własnymi prawami i nie przywiązujemy uwagi do przemyślanej pielęgnacji, zależy nam wyłącznie na efekcie. Świadomość i wewnętrza potrzeba dbania o swój organizm a nie szkodzenia mu zrodziła się nieco później. Dziś żałuję, że nie znałam wtedy ReNu Hair Mask. Zaraz się dowiecie dlaczego. 

renu hair mask

ReNu Hair Mask

ReNu Hair Mask to kosmetyk do pielęgnacji włosów renomowanej marki NuSkin, której celem jest profesjonalny i niezwykle skuteczny wpływ na poprawę naszego wyglądu, samopoczucia i zdrowia.

Maska ReNu Hair Mask zalecana jest w przypadku włosów mocno zniszczonych chemicznie, czyli takim, które są zbyt często poddawane zabiegom farbowania, zwłaszcza w przypadku rozjaśniania, czy zabiegowi trwałej ondulacji, która jak wiadomo jest najbardziej inwazyjnym dla włosów zabiegiem. Skuteczność maski widoczna jest już po kilku pierwszych zastosowaniach, choć tak naprawdę już po pierwszym nałożeniu można odczuć niesamowitą różnicę w miękkości włosów.

ReNu Skin Mask to nie tylko produkt dla osób, które walczą o odzyskanie witalności włosów. Produkt może być stosowany (a nawet powinien) przez osoby, których włosy wydają się być zdrowe , po to by uniknąć ich zniszczeniu, bowiem na stan naszych włosów wpływają zarówno warunki atmosferyczne (słońce, mróz, wiatr), jak i nasze codzienne niepozorne zabiegi takie jak czesanie szczotką zamiast grzebieniem, czy suszenie suszarką ustawioną na zbyt wysoką temperaturę.

Zawarta w ReNu Skin Mask keratyna poprawia wytrzymałość warstwy korowej włosa, zaś CS7 – wygładza osłonkę włosów, nadając im blask, który utrzymuje się nawet po kilku kolejnych myciach. Dla osób zwracających uwagę na skład stosowanych produktów, korzystna będzie informacja, że ReNu Skin Mask w swoim składzie zawiera silikony lotne, a więc te, które odparowują z włosów, a są zalecane właśnie w przypadku masek do włosów. Włosy nie są więc obciążone, a ich poprawa wyglądu nie jest tylko złudnym efektem działania silikonów ciążkich.

W zależności od stopnia zniszczenia włosów ReNu Skin Mask stosuje się od 1 do 3 razy w tygodniu.

nu skin

Dlaczego warto stosować ReNu Hair Mask?

  • maska jest bardzo wydajna, niesamowicie pachnie, idealnie się rozprowadza, łatwo się zmywa.
  • zapewnia maksymalną ochronę włosom oraz przyspiesza ich regenerację,
  • to profesjonalne narzędzie o przemyślanej i przebadanej formule,
  • jest polecana przez cenionych stylistów i fryzjerów,
  • ułatwia rozczesywanie i modelowanie włosów, dodaje im blasku.

Jedyną wadą maski, choć jak dla mnie to również zaleta, produkt nie jest ogólnodostępny. Nie dostaniecie go w drogeriach ani marketach. Jak na razie można nabyć go korzystając z oficjalnej strony marki NuSkin

Polub i udostępnij:
26

One Reply to “ReNu Hair Mask – maska do włosów zniszczonych”

  1. Rynek niby zalany kosmetykami, a tak naprawdę produktów, po które naprawdę warto sięgnąć jest tak niewiele. Maska opisana przez ciebie przemawia do mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *