Wygładzający krem do twarzy Senelle

Nie jest dla nas żadną nowością, że wraz ze zmieniającymi się porami roku decydujemy się na zmianę odzieży wierzchniej. Wynika to ze zróżnicowania czynników atmosferycznych. Niestety niezależnie od pory roku nasza twarz jest stale narażona zarówno na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, jak i nieświadomą pielęgnację i niewłaściwy dobór kosmetyków do makijażu. Dlatego właśnie wraz z rozpoczynającą się wiosną postanowiłam wypróbować wygładzający krem do twarzy Senelle Inspired By Spring. 

wygładzajacy krem do twarzy senelle

Wiosna to czas, kiedy musimy zwalczyć wysuszenie cery spowodowane mrozem i smagającym wiatrem i przygotować ją na pierwsze promienie słońca. Warto więc sięgnąć po produkt dedykowany dla danej pory roku, który odpowiednio zatroszczy się o skórę i zapewni jej właściwą ochronę.

Wygładzający krem do twarzy Senelle

Krem do twarzy Senelle w swoim składzie zawiera oleje bazowe, takie jak: olej abisyński, z kiełków pszenicy oraz z nasion chia, a także innowacyjne składniki Oleoactif® Diam oraz Oleoactif® Pomegranate. To właśnie te składniki wyróżniają serię inspired by Spring.

Konsystencja kremu jest zaskakująco lekka i lejąca, dzięki czemu aplikacja jest niezywkle łatwa i wygodna, a sam produkt bardzo wydajny. Krem Senelle zapewnia długotrwałe nawilżenie i uelastycznienie skóry. Twarz staje się miękka i aksamitna.

Nie bez powodu krem nazywa się wygładzający, ponieważ idealnie sprawdza się w tej roli. Sprawia wrażenie jakby na twarzy zamiast kremu znajdowała się baza silikonowa, choć jest zdecydowanie lżejszy od bazy. Krem świetnie współpracuje i z makijażem mineralnym i z filtrami przeciwsłonecznymi.

krem senelle
senelle

Skoro produkt ma kontakt z twarzą, a więc najwrażliwszą partią naszego ciała warto wspomnieć, że marka Senelle tworzy kosmetyki naturalne, które chronią i pielęgnują naszą cerę w niezwykle łagodny, aczkolwiek skuteczny sposób. Nie podrażnia, nie wywołuje zmian alergicznych. Zaletą jest także przyjemny, delikatny zapach. Produkt chyba nie ma wad, więc z czystym sumieniem mogę polecić.

2 komentarze

  1. Kosmetyki mają fajny skład. Wiem, bo ostatnio przeglądałam serię Summer i nawet skusiłam się na małe zakupy 🙂

  2. Szukam właśnie czegoś takiego! Kończy mi się baza pod makijaż więc z chęcią zamiast kupować kolejną skuszę się na ten krem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *