Full HD matujący podkład kryjący Eveline

W ostatnim czasie robiąc makijaż stawia się na naturalność i świeżość. Czasami nielada wyzwaniem jest to by zobaczyć czy kobieta jest umalowana czy nie. Dość spory wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy daję nam swobodę przy wybieraniu idealnemu dopasowaniu do swojej cery. Naturalny make-up dodaje kobiecie nie tylko uroku ale i swobody ciała.

Badania potwierdzają, iż mężczyźni wolą kiedy kobieta jest naturalna sama w sobie niżeli umalowana na wieczorowe wyjście mocnymi kolorami i kreskami. Często jednak się zdarza, że nie wiemy jakich kosmetyków użyć, by nasz look był lekki, świeży i naturalny.

Podkład, który ma nam służyć jako mały kamuflaż naszych niedoskonałości powinien z nami współgrać w każdej możliwej sytuacji. Powinien utrzymywać się jak najdłużej i mieć zawsze efekt „świeżości”.

 

eveline podkład

Matujący podkład kryjący

Firma EVELINE ma w swojej ofercie szeroką gamę fluidów, które dobrać można praktycznie do każdej cery w zależności od potrzeb. Podkład kryjąco – matujący bogaty w naturalne pigmenty maskujące niedoskonałości takie jak : pęknięte naczynka, blizny czy trądzik i przebarwienia. Długotrwałe działanie efektu matującego(ever mat) daję nam dużą swobodę w ciągu dnia i nie musimy martwić się o to by coś poprawiać.

Kwas hialuronowy zawarty w kosmetyku delikatnie wypełnia zmarszczki, a cerę pielęgnuję kolagen i elastyna. Po używaniu podkładu nasza cera staję się gładka i elastyczna. Warto zaznaczyć, że fluid ma właściwości nawilżające, co jest dużym plusem. Oczywiście przy jego stosowaniu nie należy wykluczać kremów na noc czy na dzień ale mamy pewność, że przez cały dzień nasza skóra jest idealnie nawilżona.

Szeroka gama kolorystyczna ma za zadanie dopasować się w barwy skóry każdej klientki pragnącej mieć właśnie podkład Eveline. Przy stosowaniu kosmetyku, należy pamiętać o najlepszej i sprawdzonej technice nakładania go na skórę – pędzelkiem.

 

kosmetyki eveline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *