Puder z jedwabiem JOKO Virtual

Niemalże każda kobieta w XXI w. stara się, aby mogła prezentować się najlepiej jak tylko potrafi. Masa kosmetyków, które potrafią zrobić na naszej twarzy cuda są dostępne w każdej sieciówce czy supermarkecie. Nie ukrywajmy jednak faktu, że nie każda z nas potrafi wykonać sobie makijaż gwiazdy Hollywood.

W ostatnich czasach bardzo znane i modne konturowanie twarzy, nadaje naprawdę efekt wow. Czasami kilka różnych kresek tu i ówdzie potrafi w efekcie końcowym zrobić z Ciebie całkiem inna osobę.

Jednak jest bardzo dużo osób, które malują się tylko delikatnie i nie potrzebują bardzo dużych zmian wizualnych, by poczuć się lepiej. Dla innych jest to nieodłączna część ich „garderoby”, a dla innych chwila nudy.

Jakich kosmetyków  kobieta potrzebuję do najzwyklejszego make-up’u twarzy ?

  • Primer make-up, czyli baza pod podkład do twarzy
  • Fluid dostosowany do odcieniu skóry
  • Tusz do rzęs
  • Pomadka
  • Bronzer
  • Puder do twarzy

virtual powder

Puder do twarzy

Chciałabym odnieść się do ostatniego punktu – puder do twarzy. Nieraz zauważyłam, że bardzo dużo kobiet ma źle dobrany puder do odcieniu fluidu. Dlaczego? Dlatego, że po przy pudrowaniu twarzy w efekcie końcowym, na skórze widoczne są smugi w o różnych odcieniach.

Bardzo polecam puder prasowany z jedwabiem JOKO VIRTUAL. Idealnie sprawdzi się dla prawdziwych laików make-up’u i pomogą im wyzbyć się wszystkich niedoskonałości jakich nie pokrył fluid, a co najważniejsze ich twarz przestanie się świecić.

Puder z jedwabiem chroni i odżywia skórę. Idealnie sprawdzi się do cery suchej i wrażliwej, nada jej gładkość i jedwabistość przy czym twarz będzie wyglądała bardzo naturalnie. Aplikacja pudru będzie o tyle łatwiejsza jeśli zrobimy to pędzlem, delikatnie muskając naszą skórę jego końcówką.

Prasowany puder nie zatyka porów w naszej skórze i należy wspomnieć o tym, że można stosować go także na samą skórę bez wcześniejszego użyciu podkładu. Jeśli chcesz delikatnie przykryć swoje niedoskonałości w zaciszu domowym, użyj tylko pudru – wklepując go w skórę. Pamiętaj jednak o wieczornej toalecie i bardzo dokładnym umyciu twarzy.

joko cosmetics

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *