10 zasad zdrowego i bezpiecznego odchudzania czyli jak zdrowo schudnąć?

Często jesteśmy ofiarami takiego błędnego koła wielu ludzi zużywa dużo energii w niewłaściwy sposób, zamiast wykorzystać ją do spalania w ciągu dnia. Oczywiście najwłaściwsza droga jaka powinniśmy iść to ta , która powinna działać na nasze zdrowie. Mniejsze posiłki jedzone częściej i zdecydowanie więcej ruchu. Zastanawiamy się jak zdrowo schudnąć? Jednak często jest łatwiej powiedzieć niż zrobić. Nadwaga i otyłość stały sie istną epidemią naszego społeczeństwa. Pamiętajmy, że nadwaga obciąża wszystkie narządy oraz stawy. Jedynym sposobem na zdrowe odchudzanie jest ograniczenie jedzenia, zmiana diety i zwiększenie aktywności fizycznej.

Jak zdrowo schudnąć?

Zdrowe odchudzanie wymaga przede wszystkim cierpliwości. Nowe, cudowne diety odchudzające pojawiają każdego sezonu, ale powiedzmy sobie szczerze – nie ma magicznych potraw ani zestawów pokarmów, dzięki którym schudniesz bez wyrzeczeń. Jedyne, co skutkuje to ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Pewnie próbowałaś już niejednej katorżniczej diety, bezskutecznie. Teraz my proponujemy ci program zdrowego odchudzania, który pomoże raz na zawsze rozprawić się z nadwagą i w końcu cieszyć się wymarzoną sylwetką.

10 zasad zdrowego i bezpiecznego odchudzania

  1. Zadbaj o urozmaicone menu
  2. Jedz regularnie
  3. Pamiętaj o błonniku
  4. Nawadniaj się i zrezygnuj z alkoholu
  5. Wprowadź do diety naturalne spalacze tłuszczu
  6. Wybierz aktywność, która sprawi ci przyjemność
  7. Wysypiaj się – krótki sen sprzyja tyciu
  8. Ujarzmij stres, bo jego nadmiar spowalnia przemianę materii
  9. Nie zniechęcaj się, gdy tempo odchudzania jest zbyt wolne
  10. Nie przejmuj się, jeśli od czasu do czasu złamiesz zasady diety

 

Uzbrój sie w cierpliwość, bo będzie to Twoja największa broń w walce o jeszcze lepszą formę. Ambicje zawsze pokrywaj praca jezeli naprawde chcesz do czegos dojsc. Kazda ciężka chwila nie jest aż tak cieżka byż nie mogła jej przetrwać i iść dalej.

Jeden komentarz

 1. Czesc, kochani! Czy bywa u was nastroj, gdy wszyscy denerwuja oraz caly swiat nie jest piekny? W takich czasach kazda kobieta staje sie dokuczliwa i histeryczna. W kazdym razie wszystkie te cechy nie sa atrakcyjne, wiec uratowac sytuacje moze tylko cud. W moim przypadku, poniewaz naleze do kategorii doroslych, slodkich i seksownych kobiet, takim cudem byly wczesniej nieznane mi krople na potencje „El Macho“ w miniaturowej butelce o jasnym pomaranczowym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *