Mój 30-dniowy teatox z herbata Hello Slim

Styczeń rozpoczęłam z mocnym postanowieniem wprowadzenia kilku istotnych zmian w moim życiu. Głównym celem na rok 2017 jest zadbanie o własne zdrowie. Zamierzam wykonać szereg badań profilaktycznych, które będę powtarzała co 6 miesięcy. Chcę też zwracać większą uwagę na to co jem. Czasami z powodu wiecznego braku czasu żywię się fastfoodami i innymi niezdrowymi posiłkami, które choć tego po mnie nie widać, bo waga od wielu lat stoi w miejscu, sprawiają zwyczajnie, że nie czuję się najlepiej. 

Już dawno zauważyłam, że po fastfoodach mam często nadęty, wręcz napompowany brzuch, często zgagę i nie czuję się najlepiej. Wraz z Nowym Rokiem postanowiłam całkowicie zrezygnować z fastfoodów, nadmiaru słodyczy i napojów gazowanych. Jestem uparta i konsekwentna, więc wiem, ze mi się uda. Chciałam jednak wystartować z tzw. czystą kartą, postanowiłam więc przez cały styczeń zafundować sobie kompleksową detoksykację organizmu.

Od miesiąca dzień zaczynam szklanką wody z cytryną wypijaną na czczo zaraz po przebudzeniu. Podczas śniadania lub parę minut przed wypijam kubek artomatycznej herbaty Hello Slim Good Morning. W ciągu dnia staram się wypijać jeszcze co najmniej 4-5 szklanek wody z cytryną. A po kolacji wypijam kubek herbaty Hello Slim Good Night.

Co zapewnia mi herbata Hello Slim?

  • oczyszcza organizm z toksyn
  • wspomaga metabolizm
  • spala kalorie
  • zmniejsza apetyt
  • wspomaga procesy trawienne
  • działa antybakteryjnie
  • przeciwdziała wzdęciom
  • odpręża

Dziś, po równo miesiącu picia herbaty Hello Slim wiem, że mój organizm pozbył się toksyn. Nie mam już wrażenia dźwigania ogromnego kamienia w żołądku, nie wypycha mi go bańka powietrza, które jeszcze niedawno najbardziej mi dokuczała, bo niezależnie od tego co zjadłam, wyglądałam jakbym była w 6 miesiącu ciąży.

Za jakiś czas ponownie zafunduję mojemu organizmowi teatox Hello Slim, ponieważ jej smak bardzo mi odpowiada i czuję się po niej wyśmienicie. Fajnie łączyć przyjemne z pożytecznym. Wyczytałam też mnóstwo pozytywnych opinii na blogach i wśród komentarzy na instagramowym profilu Hello Slim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *