Kremowy żel pod prysznic CIEN. Kosmetyki z LIDLA – czy warto je stosować?

Czasami spacerując po drogeriach przeglądam nowe serie kosmetyków znanych marek. Patrzę na skład i na cenę i często mam wrażenie, że nie jakość idzie w parze z ceną, a wyłącznie popularność i wypracowana latami renoma marki. Wpojono nam, że za dobrą jakość produktów i usług trzeba dużo zapłacić, dzięki temu wolimy zapłacić więcej niż upewnić się, że produkt jest warty ceny. 

Lubię dobre, sprawdzone marki, ale nigdy nie upieram się przy tym, że jeśli coś kosztowało więcej niż te same produkty innej marki, to na pewno jest lepsze. Dzięki temu testuję wiele kosmetyków, sprawdzam, wyrabiam sobie własną opinię. Też dzięki temu powstał ten blog. Przejdę jednak do produkty, który postanowiłam przetestować, a jest nim kremowy żel pod prysznic CIEN.

kremowy żel pod prysznic

Kosmetyki z Lidla

Żel zakupiony z czystej ciekawości okazał się prawdziwym zaskoczeniem. Kosmetyki CIEN, ogólnie nie mają wygórowanej ceny, a jakość jest naprawde zadawalająca. Jedynym minusem jaki możemy dostrzec jest dostępność, ponieważ marka CIEN dostępna jest wyłącznie w LIDLu.

Żel dostępny jest w pięciu różnych zapachach, co daje mośliwość zadowolenia niemal każdego gustu. Pojemność jak za tak niską ceną jest całkiem w porządku, bo 300 ml kosztuje ok. 6 zł. Konsystencja żelu jest gęsta ale warto zwrócić uwagę, że po wyciśnięciu z opakowania leję nam się po dłoni.

cien kosmetyki
Kosmetyki z Lidla – czy warto?

Dużym plusem jest to, że bardzo dobrze się pieni, co daje dość dużą wydajność produktu. Nie wysusza skóry, ale też nie nawilża jej dość intensywnie, także warto zainwestować również w balsam do ciała (może być również tejże firmy).

Jak dla mnie żel nie odbiega niczym od innych markowych produktów, a nawet bardziej mi odpowiada. Przed zakupami warto zasięgnąć opinii na temat danego produktu, bo może się okazać, że nie potrzeba wydać majątku by dobrze zadbać o nasze ciało.

Opakowanie produktu jest zgrabne, zajmuje mało miejsca w łazience i można je stawiać wieczkiem do dołu. Żel pod prysznic praktycznie nie ma wad, więc osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać kosmetyków CIEN szczerze zachęcam do wypróbowania tego właśnie produktu. Niebawem na blogu pojawi się jeszcze kilka recenzji marki CIEN.
zel cien

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *